Znajdź Twój nowy samochód

O NAS

Samochody to nasza pasja! Firma AUTO TIM powstała z miłości do motoryzacji w 1990 roku. Od ponad 30 lat działamy na opolskim rynku, przez lata budując swoją ugruntowaną pozycję wśród autoryzowanych punktów dealerskich. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze ponad 30 pracowników każdego dnia oferujemy pełen zakres usług i informacji o ofercie marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep. AUTO TIM JANECZKO oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanych w najlepszych cenach.


Każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje, oferując klientom najwyższa jakość obsługi. Integralną częścią naszej codziennej pracy są usługi ubezpieczeniowe oraz serwis. Nasza ciężka praca została doceniona m.in. przez redaktorów czasopisma AutoŚwiat. W niezależnym teście otrzymaliśmy drugie miejsce wśród salonów Fiata w Polsce oraz szóste miejsce wśród wszystkich dealerów w kraju. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim, wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym.Masz pytania? Zadzwoń lub wstąp do nas już dziś, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis.

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

AUTO TIM JANECZKO SP. Z O.O., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT