FIAT PROFESSIONAL Talento


 • TALENTO BASE+ L2H1 1.6 120 KM

  • Cena pojazdu – 72 073,80 PLN netto
  • Okres leasingu – 48 miesięcy
  • Wpłata własna – 17 820,00 ...

Informacje o modelu

Idealne połączenie zwrotności z możliwościami ładunkowymi.
Ładowność wśród najwyższych w swojej klasie w połączeniu z wyjątkową kompaktowością i zwrotnością. To wszystko, a nawet więcej oferuje Nowy Talento. Nowy model o imponujących parametrach przedziału ładunkowego, ogromnej wszechstronności oraz umiejętności dostosowania się do różnych potrzeb użytkowników to idealny kompan w pracy dla każdego profesjonalisty na miejskich i pozamiejskich trasach.  

CENNIK*

* Cennik zawiera ceny detaliczne w złotych z VAT. Ceny zawierają podatek akcyzowy. Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn. Wyposażenie seryjne i dodatkowe poszczególnych modeli może ulegać zmianom w zależności od potrzeb poszczególnych rynków i wymogów prawnych. Dane w niniejszym cenniku mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Fiat-Professional-Talento-descrizione


Styl

Idealnie wpasowuje się pomiędzy Doblò Cargo a Ducato, oferując optymalne połączenie zwinności i możliwości ładunkowych, a wszystko to „opakowane” w prosty, a zarazem stylowy wygląd zewnętrzny. Wygląd zewnętrzny charakteryzuje się kompaktowością i doskonałymi proporcjami. Wysunięta do przodu przednia szyba dobrze współgra z krótką maską pojazdu, dzięki czemu uzyskujemy okazały i dynamiczny przód. Stylistyka przodu pojazdu bazująca na prostych i czystych poziomych liniach podkreśla dużą szerokość samochodu, a co za tym idzie, jego ładowność, dobrze uwypukloną przez kubiczny kształt przedziału ładunkowego, a także dynamikę i poczucie stabilności. Wysoki poziom funkcjonalności i efektywności podkreślają kwadratowe linie tyłu pojazdu. 
Komfort

Kabina została tak zaprojektowana, aby zagwarantować maksymalny komfort i ergonomię. Fotele zostały dobrze wyprofilowane, dzięki czemu każdy z pasażerów może wygodnie podróżować. Pozycja kierowcy daje poczucie prowadzenia samochodu osobowego. Może ona zawierać przyciski sterowania radiem oraz być obszyta skórą, sprawiając, że podróż Nowym Talento staje się jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna. 

Fiat-Professional-Talento-Comfort


Technologia

Nowy Talento posiada niezbędne elementy wyposażenia z zakresu technologii oraz funkcjonalności, takie jak system multimedialny z ekranem dotykowym 7”, radiem i nawigacją, w skład którego wchodzi:
 • System nawigacji firmy Navteq
 • Radio FM / AM (+ radio cyfrowe DAB)
 • Porty USB i AUX
 • System Bluetooth®
W Talento dostępne jest również radio z MP3 i Bluetooth® oraz portem USB i AUX , a także radio z odtwarzaczem CD+MP3, Bluetooth®, portem USB i AUX. Obydwa urządzenia mogą być wyposażone w opcję cyfrowego radia DAB. Kabina jest praktyczna i funkcjonalna z dużą ilością schowków, oferujących zawsze pod ręką pojemność 90 litrów. Wśród nich należy wymienić schowek znajdujący się pod siedzeniem pasażera.. 

Fiat-Professional-Talento-Tecnologia


Bezpieczeństwo

Oprócz najnowszych rozwiązań technologicznych, Talento oferuje także bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa w standardzie dla każdej z dostępnych wersji:
 • ABS z EBD (Electronic Brake Distribution)
 • ESC z Hill Holder i systemem Traction + (który pomaga kierowcy w ruszaniu pod górę)
Można także zamówić system stabilizacji toru jazdy przyczepy (który gwarantuje idealną stabilność holowanego pojazdu) oraz boczne poduszki i kurtyny powietrzne. Ofertę Talento kompletują systemy ułatwiające parkowanie: tylne czujniki parkowania oraz kamera widoku wstecznego z wyświetlaczem w lusterku wstecznym. 

Fiat-Professional-Talento-Sicurezza


Przedział Ładunkowy

W Nowym Talento przedział ładunkowy jest niezwykle praktyczny. Klapa w przegrodzie “CargoPlus” (znajdująca się pod fotelem pasażera) umożliwia profesjonalistom transport długich przedmiotów aż do 3.75m (4.15m w przypadku wersji z długim rozstawem osi). Regularny, kubiczny kształt przedziału ładunkowego oraz możliwość otwierania drzwi pod kątem 250° gwarantują łatwy dostęp do strefy ładunkowej oraz jej efektywne użytkowanie. Łatwy dostęp umożliwia także nisko umiejscowiony próg ładunkowy ( 552 mm) oraz szerokość bocznych drzwi przesuwnych (1030 mm). Pojemność użytkowa wynosi 5.2 m³ w wersjach z krótkim rozstawem osi oraz 6 m³ w wersjach z długim rozstawem osi, osiągając wartość aż 8.6 m³ w wersjach z długim rozstawem osi i wysokim dachem. Przekłada się to na możliwość transportu 3 europalet już w wersjach z krótkim rozstawem osi. Ładowność Talento może wynieść aż 1249 kg (z opcją „zwiększona ładowność”). 

Fiat-Professional-Talento-Carico


OSIĄGI

Najnowsza generacja jednostek napędowych 1.6 oferuje szeroką gamę silników Euro 6 opartych na technologii SCR , wychodząc naprzeciw różnym potrzebom klientów.

1.6 MultiJet / Ecojet S&S 95 Hp 260 Nm 
1.6 MultiJet 120 Hp 300 Nm 
1.6 Ecojet S&S 125 Hp 320 Nm 
1.6 Ecojet S&S 145 Hp 340 Nm

Nasze silniki 1.6 Diesel posiadają pojedynczą lub podwójną turbinę o zmiennej geometrii. Silniki Talento wyposażone w podwójną turbinę oraz system Start&Stop pomagają zredukować emisję spalin oraz zużycie paliwa, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Zastosowanie podwójnej turbiny oferuje większą elastyczność, natychmiastową reakcję przy przyspieszaniu oraz większą moc przy dużych prędkościach. Pierwsza turbina umożliwia utrzymanie wysokiego.

WNIOSEK O KREDYT

Prośba o ofertę


*
*
*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: