FIAT PROFESSIONAL Fullback


  • FULLBACK

    W leasingu już od 1 029 zł netto/msc.

    • napęd 4x4
    • klimatyzacja
    • ESP

Informacje o modelu

NIEZAWODNY PICKUP OD FIAT PROFESSIONAL - MUSKULARNY WYGLĄD NOWEGO MODELU FULLBACK
Dzięki wsparciu nowego partnera w pracy, możesz wreszcie spełnić swoje marzenia. Ten partner to nowy Fullback — samochód stworzony do pracy w mieście oraz w terenie, który wyznacza nowe standardy uniwersalności.
Wymagaj od niego dużo: da Ci o wiele więcej niż myślisz. TO NOWY FULLBACK, PICK-UP 4X4 FIAT PROFESSIONAL, dostępny w dwóch wersjach nadwozia: Przedłużona Kabina i Podwójna Kabina oraz w dwóch poziomach wyposażenia SX oraz LX.

CENNIK*

* Cennik zawiera ceny detaliczne w złotych z VAT. Ceny zawierają podatek akcyzowy. Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn. Wyposażenie seryjne i dodatkowe poszczególnych modeli może ulegać zmianom w zależności od potrzeb poszczególnych rynków i wymogów prawnych. Dane w niniejszym cenniku mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WNIOSEK O KREDYT

Prośba o ofertę


*
*
*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: