Alfa Romeo Giulia


 • SUPER OFERTA

  OFERTA SPECJALNA STOCK

  • SUPER OFERTA NA WSZYSTKIE MODELE ALFA ROMEO
  • SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI
  • ILOŚĆ ...
 • ALFA ROMEO GIULIA

  • Cena od 153 000 zł
  • W leasingu już za 1% wartości samochodu miesięcznie

Informacje o modelu

NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII MARKI ALFA ROMEO

Od chwili powstania marki Alfa Romeo wyróżniało ją wyjątkowe, oryginalne podejście do tworzenia samochodów stanowiących syntezę stylu i pasji. Połączenie legendarnego włoskiego wzornictwa, najnowocześniejszych technologii i śmiałego sportowego ducha, które wywołuje prawdziwe emocje. Czas otworzyć nowy rozdział w historii marki, w którym kierowca i jego odczucia są w centrum wszechświata.

CENNIK*

* Cennik zawiera ceny detaliczne w złotych z VAT. Ceny zawierają podatek akcyzowy. Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn. Wyposażenie seryjne i dodatkowe poszczególnych modeli może ulegać zmianom w zależności od potrzeb poszczególnych rynków i wymogów prawnych. Dane w niniejszym cenniku mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Alfa-Romeo-Giulia

STYL

OGIEŃ POŻĄDANIA
Alfa Romeo nazywa to „użytkowym pięknem”. Każdy szczegół to efekt przemyślanych rozwiązań mechanicznych. Atletyczne linie podkreślają sportowy charakter Giulii i poprawiają własności aerodynamiczne jej nadwozia. Choć w jej sylwetce nie ma nic kontrowersyjnego, każdy szczegół przyprawia prawdziwych entuzjastów o szybsze bicie serca. Dzięki unikalnemu stylowi przywraca do życia ducha Alfa Romeo i ma szansę od razu stać się klasykiem.

ZESPÓŁ NAPĘDOWY

W SERCU NOWEGO WYMIARU EMOCJI
Nowa Giulia jest dostępna z dwoma turbodoładowanymi, wykonanymi w całości z aluminium silnikami, które bezprecedensowo łączą doskonałe osiągi z oszczędnością. Klienci mają do wyboru dwulitrową jednostkę benzynową o mocy 200 KM z 8 biegową przekładnią automatyczną oraz silnik wysokoprężny 2.2 o mocy 150 lub 180 KM, wyposażone w 6 biegową przekładnię manualną lub 8 biegową przekładnię automatyczną. Turbosprężarka działa również przy mniejszych prędkościach, zwiększając moment obrotowy, dzięki czemu silnik reaguje bez opóźnienia (brak tzw. turbodziury).

Alfa-Romeo-Giulia

TECHNOLOGIA

EMOCJE DZIĘKI INNOWACJOM
Choć w nowej Giulii wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo i ułatwiające korzystanie z systemów informacyjno rozrywkowych, zrezygnowano ze zbędnych dodatków. Wszystkie przełączniki w kabinie są przejrzyste i intuicyjne. Dzięki temu kierowca może skupić całą uwagę na bezpiecznym prowadzeniu pojazdu. Trudno o lepszą symbiozę człowieka i maszyny – granica między pojazdem a kierowcą właściwie się zaciera.

DYNAMIKA

NIESKRĘPOWANA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY
Stworzenie rasowej Alfy Romeo wymaga zaprojektowania bezkompromisowego samochodu, który będzie prowadził się w sposób intuicyjny i zapewni kierowcy bezpieczeństwo podczas jazdy. Nowa Giulia to nie tylko sedan oferujący doskonałe osiągi, lecz także pasja, dreszczyk emocji i czysta radość. Źródłem tych odczuć są zastosowane rozwiązania techniczne: platforma z napędem na tylną oś, optymalny rozkład masy, innowacyjny układ zawieszenia oraz doskonały stosunek masy do mocy.

Nuova-Alfa-Romeo-Giulia

WYDAJNOŚĆ

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA TO GWARANCJA WYJĄTKOWEJ WYDAJNOŚCI
Wał napędowy z włókna węglowego oraz wykonane z aluminium maska silnika, drzwi, jednostka napędowa, zawieszenie i zaciski hamulców: dzięki precyzji inżynierów w nowej Giulii uzyskano optymalny rozkład mas. W ten sposób zwiększono wydajność i poprawiono dynamikę jazdy, ograniczając zużycie paliwa i emisję dwutlenku węgla.

Nuova-Alfa-Romeo-Giulia

WNIOSEK O KREDYT

Prośba o ofertę


*
*
*
*
*
*

* Wymagane

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu sie z klauzulą informacyjną Informacje
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez: